МЕТАЛОПЛАСТИКОВІ РОЗСУВНІ СИСТЕМИ

Пластиковая раздвижная система

Під час будівництва приватних будинків і котеджів особливу увагу приділяють вікнам і дверям. На них покладається безліч функцій – захист від пилу, бруду, вітру та опадів, енергозбереження, протизламність, пропускання максимальної кількості денного світла, зручність і легкість в експлуатації, довговічність, безпека, екологічність, естетичність та індивідуальність. Сучасні технології дають змогу відмінно справлятися з усіма функціями і постійно розробляють нові технології, щоб збільшити світлопроникність конструкцій, але водночас зберегти енергоефективність.

Звичайні вікна не завжди можуть впоратися з навантаженням при великих розмірах стулок. Тому для прорізів з великими розмірами ідеально підійде фасадне скління.

Розсувні системи або як їх ще називають розсувні портали з кожним роком набирають дедалі більшої популярності, завдяки економії простору, адже їхні стулки зсуваються вбік. Вони знайшли широке застосування в склінні зимових садів, веранд, їдалень, басейнів, терас, а також балконів або лоджій. Розсувні системи в будинок або розсувні системи в котедж збільшують панорамний огляд, розширюють світловий простір і дають більше свіжого повітря.

Вони можуть витримувати великі навантаження, за ширини стулки від 670 до 1600 мм і висоти від 850 до 2300 мм, що дає змогу засклювати широкі прорізи, не втрачаючи водночас тепло- та шумоізоляції приміщення. 

МЕТАЛЛОПЛАСТИКОВЫЕ РАЗДВИЖНЫЕ СИСТЕМЫ
МЕТАЛЛОПЛАСТИКОВЫЕ РАЗДВИЖНЫЕ СИСТЕМЫ
МЕТАЛЛОПЛАСТИКОВЫЕ РАЗДВИЖНЫЕ СИСТЕМЫ

Розсувні системи зазвичай виготовляють із розширених теплих профільних систем і під час заповнення використовують енергоефективні склопакети. Ряд ущільнювачів робить конструкцію абсолютно герметичною, забезпечуючи щільний притиск по всьому периметру конструкції. Сучасна фурнітура дає змогу зробити розсувні портали зручними та легкими в управлінні. Не потрібно докладати особливих зусиль під час відкривання навіть дуже великої та важкої стулки. За легкого повороту ручки стулка плавно від’їжджає вбік.

Металопластикові розсувні системи безпечні, оскільки оснащені протизламними цапфами. З такої системи можна виготовляти як віконні, так і дверні конструкції. Дверні конструкції можуть комплектуватися односторонньою або двосторонньою ручкою і врізним замком. Профіль може бути, як білим, так і заламінованим у необхідний колір.

На віконному ринку розсувні системи представлені в трьох варіантах – похило-зсувні, підйомно-зсувні та система гармошка.

Похило-зсувна система об’єднує в собі всі переваги поворотно-відкидної фурнітури з можливістю розсувного відкривання. Поворот ручки на 90° проти годинникової стрілки відчиняє стулку в режимі відкидання, а під час повороту ручки на 180° проти годинникової стрілки відбувається паралельний зсув стулки всередину приміщення з подальшим зсувом її вздовж напрямних. Система має високий поріг-шину, по якій пересуваються стулки. Можливе виготовлення системи шириною до 6 метрів. Управління може бути, як ручне, так і автоматичне. Можливе виготовлення штульпової системи відкривання, а також зрушення стулки на стіну.

Підйомно-зсувна система – стулка за допомогою фурнітури “піднімається” і зсувається в бік, не виходячи з площини рами. Конструкція з такої системи може закривати отвір до 10 м. і мати від однієї до чотирьох стулок. У нижній частині конструкції встановлюється низький алюмінієвий поріг, це обов’язково необхідно враховувати під час виміру, адже все навантаження повинно лягти на поріг, і нуль підлоги не повинен заважати роботі шини.

Система “Гармошка” – ця система дає змогу всім елементам конструкції зсуватися в потрібний бік, водночас повністю відкривається наявний отвір. Рух секцій убік під час відкривання забезпечують опорні каретки, і в складеному стані стулки утворюють вузький пакет біля стіни, відкриваючи весь отвір. У нижній частині конструкції немає порога. Габаритний розмір може доходити до 20 м. кв. Розміри стулок можуть бути заввишки до 2300 мм і завширшки до 900 мм. Система “Гармошка” має безліч схем відкривання, вона герметична і тепла.

Інсталяція розсувних систем – це дуже відповідальний момент і довірити його варто тільки професіоналам. 

Оскільки ці системи є енергоефективними, то і правильний монтаж має проводитися за системою теплий монтаж із застосуванням парогідроізоляційних стрічок і теплого підвіконного профілю або розширювача для усунення промерзання нижньої частини конструкції. Обов’язково варто звернути увагу і на кріпильні елементи, які повинні відповідати вазі конструкцій і матеріалу прорізів. Адже саме від правильного заміру і монтажу залежить плавність і зручність роботи розсувних систем.