СКЛОПАКЕТИ

Найбільшу площу вікна займає склопакет, і саме від нього більшою мірою залежить, чи буде Вам тепло взимку і прохолодно влітку. Що ж це таке, і які види склопакетів бувають зараз і розберемося.

Склопакет – це герметично склеєні за допомогою спеціального герметика два або три скла і розділені дистанційними рамками. Основними функціями склопакета є пропускання в будинок денного світла, шумо- і теплоізоляція. Розрізняють склопакети за камерами, за своїми функціональними призначеннями, тоновані, броньовані та багатошарові склопакети. Зупинимося докладніше на кожному з них.

Энергосберегающий стеклопакет

Однокамерний склопакет складається з двох стекол товщиною 4 або 6 мм, розділених між собою однією повітряною камерою, яка може бути шириною від 8 до 24 мм. Величина цієї повітряної камери залежить від ширини дистанційної рамки, яка всередині заповнена речовиною, яка поглинає вологу, її називають молекулярним ситом, що, своєю чергою, не дає склопакету пітніти зсередини, втягуючи вологу. Склопакет, що складається з трьох стекол і має дві повітряні камери відповідно називається двокамерним.

СТЕКЛОПАКЕТЫ
СТЕКЛОПАКЕТЫ
СТЕКЛОПАКЕТЫ

Енергозберігаючий склопакет або як його ще часто називають низькоемісійний – це склопакет, на внутрішній бік якого нанесено атоми срібла, що зменшують теплопровідність склопакета та, створивши спеціальний бар’єр, не випускають більшу частину тепла з приміщення на вулицю, пропускаючи при цьому сонячне світло.

Такий склопакет на 25% тепліший, ніж звичайний двокамерний, і при цьому він набагато легший, що сприятливо позначається як на мікрокліматі в приміщенні, так і на роботі фурнітури, роблячи її роботу м’якшою і збільшуючи термін служби всього вікна загалом. На такому склопакеті випадання конденсату знижується до мінімуму, за рахунок поліпшеної теплоізоляції.

СТЕКЛОПАКЕТЫ
СТЕКЛОПАКЕТЫ

Мультифункціональний склопакет також має напилення атомів срібла, але виконує більш розширені функції (його ще називають склопакет зима-літо). Такий склопакет допомагає скоротити на 60% проникнення в квартири й офіси сонячної енергії без шкоди для проникнення природного сонячного світла, скорочуючи тим самим витрати на кондиціонування влітку. Мультискло не перешкоджає вирощуванню кімнатних квітів, навпаки знижуючи потрапляння прямих сонячних променів на наших улюбленців. Також мультифункціональний склопакет має підвищені показники і по теплозбереженню, допомагаючи економити на опаленні взимку і знизить ризик випадання конденсату. З кожним роком такі склопакети набувають все більшої популярності та довіри серед споживачів.

Шумоізоляційний – це склопакет, що має різні за товщиною скла, а також має повітряні камери з різною шириною дистанційних рамок. Найчастіше застосовують однокамерні склопакети з товщиною одного скла 4 мм і другого 6 мм, або двокамерні склопакети з дистанційними рамками одна 8 мм і друга 10 мм. Резонанс таких склопакетів набагато менший і вони тихіші на 30% від звичайних склопакетів. Шумоізоляційні склопакети просто не замінні, якщо Ви проживаєте на червоній лінії, коли поруч розташовані вокзали, аеропорти, кафе, ресторани і дитячі майданчики.

Ще одним різновидом є броньовані склопакети, які складаються з декількох шарів скла, що мають між собою повітряні термоізолюючі зазори. На внутрішню сторону склопакетів наносять зміцнювальні, захисні та тоновані плівки матового кольору. Такі склопакети не розлітаються на уламки, його дуже важко розбити, і навіть у разі його пошкодження захисна плівка утримує уламки, а склопакет залишається без наскрізних отворів. Цей вид склопакетів застосовують під час скління об’єктів із підвищеною безпекою, банківських установ, кіосків, дитячих садків і шкіл.

Також на склопакети можуть наноситися тонувальні плівки різних відтінків і рівня світлопропускання, захищаючи від сонячного проміння чи сторонніх очей і надаючи вашому інтер’єру індивідуальності. Дзеркальні, металізовані, матові та декоративні плівки може запропонувати Вам компанія “Вікна Плюс”.

Ще одним декоративним елементом, яким можна прикрасити Ваші склопакети є шпроси. Це палітурка, яка знаходиться всередині склопакета. Товщина шпрос варіюється від 8 і до 25 мм, вони можуть бути білі, золоті та коричневі. Шпроси можуть бути з’єднані під різними кутами і вигнуті під різними радіусами. Саме шпроси додадуть індивідуальності Вашим вікнам, а також підкреслять Ваш статус.

Широкий вибір склопакетів дає можливість підібрати Вам найоптимальніший варіант при склінні будинку або квартири, а кваліфіковані фахівці компанії “Вікна Плюс” із задоволенням допоможуть розібратися в цьому розмаїтті, продемонструвавши наочно різницю між звичайними склопакетами, енергозберігаючими і мультисклом. Для цього Вам треба лише завітати до нашого офісу, який знаходиться за адресою Донецьке шосе 4 на першому поверсі.

Замена и выбор стеклопакета